Praca

Pragniesz się rozwijać?
Lubisz pracować z kreatywnymi ludźmi?
Zależy Ci na nowych doświadczeniach?
Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na stanowisku Key Account Manager

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów z branży FMCG oraz farmaceutycznej,
  • Samodzielne prowadzenie projektów - od pomysłu do realizacji,
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • Tworzenie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów,
  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami,
  • Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi firmy,
  • Analiza rynku pod kątem budowania portfolio Klientów.

Wymagania:

  • Baza kontaktów w wyżej wymienionych branżach tj. FMCG, farma
  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość specyfiki sprzedaży materiałów promocyjnych,
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Umiejętności w budowaniu argumentacji handlowej,
  • Umiejętność zarządzania czasem, samodzielność i wielozadaniowość,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków

Czekamy na Twoje CV pod adresem praca@gsgr.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.