Global Pharma Products


Co zrobić, by przyciągnąć klientów i zaskoczyć partnerów biznesowych?
Gdzie znaleźć kreatywne rozwiązania dla branży farmaceutycznej?
Jak mieć pewność, że obsługa będzie profesjonalna i skuteczna?

Najlepszą odpowiedzią jest Global Pharma Products.

Global Pharma Products jest propozycją skierowaną do firm związanych z przemysłem farmaceutycznym. Wiemy, że to jedna z najbardziej wymagających branż, dlatego stawiamy na kreatywne rozwiązania, kompleksową obsługę i elastyczne podejście do klienta. Dla nas nie istnieją terminy „nie da się” czy „jest zbyt późno”. Doceniły to firmy, które z nami współpracują, wystawiając nam pozytywne rekomendacje i polecając naszą ofertę na rynku.

Zapoznaj się z ofertą Global Pharma Products.

Global Promotion Gifts


Szukasz czegoś ciekawszego niż długopis z logo?

W Global Promotion Gifts oferujemy bogaty wachlarz niestandardowych i innowacyjnych materiałów promocyjnych sprowadzanych z najdalszych zakątków świata. Doświadczenie z klientami farmaceutycznymi oraz pozytywne przyjęcie na rynku, zaowocowały ofertą dedykowaną dla klientów z różnych innych branż.

Dbałość o najwyższą jakość produktów jest podstawą naszego działania. Stawiamy na profesjonalizm, elastyczność oraz wsparcie w procesie decyzyjnym. Dla nas sukcesem jest zadowolony klient.

Zapoznaj się z ofertą Global Promotion Gifts.

Global Incentive Tours

Egipt, Izrael czy Turcja.

Z nami każda podróż zmienia się w niezapomnianą przygodę.

Coraz większe zapotrzebowanie na niestandardowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne zachęciło nas do stworzenia marki, która wyspecjalizuje się w takich właśnie ofertach. Do współpracy zaprosiliśmy znanego przewodnika i pilota wycieczek – Mirosława Szklarskiego.

Mirosław Szklarski to wyjątkowa osoba o wielu pasjach. Geolog, poliglota, organizator wyjazdów trekkingowych, współorganizator wypraw naukowych, pasjonat nauki, przyrody i podróży, nurek i narciarz. Jednym słowem nietuzinkowy człowiek z niezwykłym doświadczeniem i osobowością.

Zapoznaj się z ofertą Global Incentive Tours.